Geanta taupe inchis mare David Jones CM7736 17

David Jones

Recenzii
169,00 Lei 229,00
Magazine și prețuri
Sofiline REDUCERE -26%
Mărimi: vezi în magazin
169,00 Lei

Linie Brand: David Jones, Detalii material: Material moale, Compartimente: 1 Compartiment, Captuseala: Material textil, Buzunare: 2 interior fara inchidere, 1 interior cu scai, 2 exterior cu magnet, Sistem de inchidere: Fermoar, Dimensiune...

Evoluția prețului

Similare vizual

Geanta taupe deschis mare David Jones CM7736 17 -26%
David Jones
169 lei 229 Lei
➙ Trend preț
Geanta gri inchis mare David Jones CM7736 17 -26%
David Jones
169 lei 229 Lei
➙ Trend preț
Geanta medie gri inchis David Jones CM7398-1 12 -43%
David Jones
159 lei 279 Lei
➙ Trend preț
Geanta maro cafeniu medie FloraCO Paris F8520 15 -33%
Flora&Co Paris
179 lei 269 Lei
➙ Trend preț
Geanta taupe mica FloraCo Paris F6917 14 -30%
Flora&Co Paris
139 lei 199 Lei
➙ Trend preț
Geanta maro inchis mare FloraCo Paris F8598 M13 -33%
Flora&Co Paris
179 lei 269 Lei
➙ Trend preț
Geanta gri inchis David Jones Paris CM6718-5 11 -30%
David Jones
189 lei 269 Lei
➙ Trend preț
Geanta taupe din piele naturala 1424A 125 -21%
SOFILINE
379 lei 479 Lei
➙ Trend preț
Recenzii (0)

Nu există încă nicio recenzie aprobată pentru acest produs!

Adaugă o recenzie pentru:

Geanta taupe inchis mare David Jones CM7736 17

Trebuie să fii logat pentru a lăsa o recenzie.