Geanta crem de dama David Jones CM7348-2 13

David Jones

Recenzii
179,00 Lei 279,00
Magazine și prețuri
Sofiline REDUCERE -36%
Mărimi: vezi în magazin
179,00 Lei

Linie Brand: David Jones, Detalii material: Geanta isi pastreaza forma, Compartimente: 1 Compartiment, Captuseala: Material textil, Buzunare: 1 interior cu fermoar, 1 interior fara inchidere, Dimensiune (cm): 21x27x12, Sistem de inchidere:...

Evoluția prețului

Similare vizual

Geanta de dama bej deschis David Jones CM7474 12 -31%
David Jones
159 lei 229 Lei
➙ Trend preț
Geanta de dama crem David Jones CM7474 12 -31%
David Jones
159 lei 229 Lei
➙ Trend preț
Toro Nero
299.99 lei
➙ Trend preț
Geanta gri de dama David Jones CM7348-2 13 -36%
David Jones
179 lei 279 Lei
➙ Trend preț
MyOwn
329 lei
➙ Trend preț
MyOwn
329 lei
➙ Trend preț
Geanta crem David Jones Paris cu esarfa  CM7642-1 11 -33%
David Jones
179 lei 269 Lei
➙ Trend preț
Geanta crem de dama David Jones CM8266 17 -37%
David Jones
169 lei 269 Lei
➙ Trend preț
Recenzii (0)

Nu există încă nicio recenzie aprobată pentru acest produs!

Adaugă o recenzie pentru:

Geanta crem de dama David Jones CM7348-2 13

Trebuie să fii logat pentru a lăsa o recenzie.